mkidn

Nazwa zadania:
Wyposażajmy i działajmy modernizacja sali komputerowej w Zespole Szkół Plastycznych
im. Władysława Hasiora w Koszalinie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

„Termomodernizacja państwowych placówek szkolnictwa artystycznego – przygotowanie dokumentacji"
Czytaj: www.mkidn.gov.pl i cea.art.pl

Zaloguj się

20-ego października 2006r. odbyły się Połowinki klas 2a, 2b, 3a oraz 5g.
Całość była stylizowana na ubiegłe dziesięciolecia, ale przeważały lata 60-te, co było widać zarówno po strojach uczestników (nie tylko uczniów ale i nauczycieli) jak i granych przez Orkiestrę utworach.
Imprezę rozpoczęła krótka przemowa Pani Dyrektor traktująca o swoistej tradycji organizowania Połowinek i Studniówek w naszej szkole, do której kontynuowania gorąco zachęciła.
Impreza trwała do trzeciej, ale mniej wytrwali kolejno opuszczali mury szkoły już po północy. W trakcie przerw które robiła sobie orkiestra puszczano muzykę techno i to chyba ona najbardziej rozkręciła młodzież (nie zabrakło również "Chryzantem Złocistych"). Nauczyciele natomiast najlepiej czuli się w rytmach ubiegłych lat (z Makumbą włącznie;) i nie raz z podziwem w oczach przyglądali się ich zdolnościom tanecznym uczniowie. Marno doszukiwać się chwil, gdy na parkiecie nie tańczył nikt.
W trakcie uroczystości rozdano skromne bukieciki Małgosi Kapuścińskiej, Justynie Brodzie oraz Anecie Liss z klasy 3a, które włożyły najwięcej wysiłku w przygotowanie Połowinek.
Stylizacja Połowinek na minione lata przywróciła uczniom nadzieję, że nasza szkoła nie zatraci klimatu, tak w niej szczególnego i cennego dla nas wszystkich. (Łukasz Basarab)

biennale 2017 baner

koszalinski grafik kultury

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

Rysunek i malarstwo

Galeria DYPLOMY 2015

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia