Zaloguj się


Rok szkolny 2012/2013


 

Plastyk przyjmuje do liceum
GK24.pl 2 czerwca 2013
Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie rozpoczyna rekrutację do Liceum Plastycznego i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych.

 

 W hołdzie ogniomistrzowi
Gość Koszalińsko-Kołobrzeski 22/2013
Przez dwa dni uczniowie jedynej w Polsce szkoły, której patronuje Władysław Hasior, obchodzili 85. urodziny artysty. Do świętowania zaprosili także mieszkańców Koszalina.

 

 Panie Hasior, podziwiam pańską wyobraźnię
Teraz Koszalin 23 maja 2013

 

85. urodziny Władysława Hasiora
Gość Koszalińsko-Kołobrzeski 22/2013 23 maja 2013
Kolorowym korowodem i warsztatami plastycznymi na Rynku Staromiejskim uczniowie koszalińskiego Plastyka zaprosili mieszkańców miasta na urodziny Władysława Hasiora.

 

Święto w „Plastyku”
e-Koszalin.pl 2013-05-20
Dziś i jutro wielkie święto w koszalińskim „Plastyku” – 85. urodziny Patrona Szkoły Władysława Hasiora. Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego świętowania.

 

Uczniowie świętują urodziny artysty
TVP PL Szczecin 23.05.2013
85. urodziny Władysława Hasiora świętują uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie. To jedyna w Polsce szkoła, której patronem jest ten nieżyjący już wybitny artysta rzeźbiarz, malarz i scenograf.

Ogólnopolski przegląd w „Plastyku”
e-Koszalin 2013-03-14
Koszaliński Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora będzie w tym roku gospodarzem VIII Ogólnopolskiego Przeglądu Prac z Rysunku, Malarstwa i Rzeźby w regionie północno-zachodnim.
Kopia pdf

 

Dzień otwarty w Plastyku
e-Koszalin 2013-03-11
Dziś o godz. 9.00 rozpoczęły się Dni Otwarte Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie, przy ul. Racławickiej 9. W programie m.in. pokaz wulkanów, przedstawienie w języku angielskim, doświadczenia fizyczne i chemiczne, zwiedzanie wszystkich pracowni, warsztaty rzeźbiarskie, oraz prezentacja multimedialna przedstawiająca szkołę. Zakończenie wydarzenia zaplanowane jest na godz. 17.00.

Młoda sztuka nagrodzona
e-Koszaln.pl 2012-12-16
Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie może pochwalić się młodymi, docenionymi wychowankami. Uczniowie tejże szkoły zdobyli nagrody w konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

 

Plastyk z pucharem
e-Koszalin.pl 2012-11-19
16-17 listopada w II L.O. w Koszalinie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej zorganizowany przez Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Koszalinie, dla pracowników koszalińskiej oświaty. Zawody te wygrała drużyna Zespołu Szkół Plastycznych, która w finale pokonała drużynę Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych.

 

Wyprzedaż w Zespole Szkół Plastycznych w Koszalinie
GK24.pl 5 grudnia 2012
Warto skorzystać przed świętami. Obrazy, metaloplastyka, tkaniny artystyczne – to i wiele innych prac, które wyszły spod ręki uczniów można kupić na wielkiej wyprzedaży w Zespole Szkół Plastycznych przy ul. Racławickiej 9 w Koszalinie.

 


Rok szkolny 2011/2012


 

Biennale Plastusiów
Prestiż magazyn koszaliński
Październik'11

 

Plastusie z indeksami
Prestiż magazyn koszaliński
10(31) Październik'11

 

 


Rok szkolny 2010/2011


 

Sto lat "plastykowi"!
Teraz Koszalin  04-11-2010
Koszalińskie szkoły świętują - rok temu swoje 60. urodziny hucznie obchodził "bronek", a miesiąc temu 65. jubileusz uczciły "dibulec" i "ekonom". Już jutro natomiast swoje święto ma nieco młodsza, ale na pewno najbardziej niezwykła szkoła: 35 lat kończy Zespół Szkół Plastycznych.
Kopia pdf

 


Rok szkolny 2009/2010


Pomóżmy Agnieszce. Szkoła jak lek na chorobę
GK24.pl 5 listopada 2010
15-letnia Agnieszka Gawron z Darłowa za kilka miesięcy ukończy gimnazjum. Jej marzeniem jest nauka w szkole plastycznej w Koszalinie. Wszystko byłoby proste, gdyby nie ciężka choroba.

Więcej w tej kategorii: « Historia szkoły Pracownicy szkoły »

Ogłoszenia bieżące

kurs przygotowawczy1

 III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
strzalka Funkcjonowanie szkoły w czasie epidemii COVID-19

strzalka mLegitymacja
Miło nam poinformować że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny – mLegitymacja. Warunkiem jej wydania jest posiadanie legitymacji papierowej. Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej
CZYTAJ WIĘCEJ

Kreator zdjęć do mLegitymacji otwórz

  

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury