plastyk kurs

piątek, 03 czerwca 2016 10:40

Nagrodzeni w Konkursie "Nasi rówieśnicy, nasze miasta, nasze regiony"

Napisała

W XVI już edycji Konkursu „ Nasi rówieśnicy, nasze miasta, nasze regiony” nagrodzeni zostali Tatiana Kierkosz i Oliwier Giżycki,  cztery uczennice naszego Plastyka otrzymały wyróznienia. Haslem nadrzędnym konkursu dla młodzieży szkolnej z miast partnerskich Koszalina było ukazanie życia codziennego dzieci i młodzieży szkolnej oraz walorów krajobrazowych swoich miast rodzinnych i okolic za pomocą środków plastycznych.

Laureaci wraz z nauczycielamiLaureaci wraz z nauczycielami
W kategorii szkół artystycznych:
I miejsce Tatiana Kierkosz - uczennica Ewy Miśkiewicz Żebrowskiej
III miejsce Oliwier Giżycki – uczeń Agnieszki Sieńkowskiej
Wyróżnienia:
Oliwia Czyżak - uczennica Ewy Miśkiewicz Żebrowskiej
Katarzyna Marciniak – uczennica  Agnieszki Sieńkowskiej
Aleksandra Gurazda– uczennica  Agnieszki Sieńkowskiej
Wiktoria Fornal - uczennica Ewy Miśkiewicz Żebrowskiej

I miejsce - Tatiana KierkoszI miejsce - Tatiana KierkoszI miejsce - Tatiana Kierkosz

Wyróżnienie - Oliwia CzyżakWyróżnienie - Oliwia CzyżakWyróżnienie - Oliwia Czyżak

III miejsce - Oliwier GiżyckiIII miejsce - Oliwier GiżyckiIII miejsce - Oliwier Giżycki

Wyróżnienie - Aleksandra GurazdaWyróżnienie - Aleksandra GurazdaWyróżnienie - Aleksandra Gurazda

Wyróżnienie - Aleksandra GurazdaWyróżnienie - Aleksandra GurazdaWyróżnienie - Aleksandra Gurazda

Chwile przed wernisażemChwile przed wernisażemChwile przed wernisażem

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się