plastyk kurs

środa, 27 października 2021 22:55

Sukces Martyny i Oli w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim "Pejzaż - Moje miejsce"

Napisane przez

Martyna Zalewska - kołoMartyna Zalewska - koło

Zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego "Pejzaż-moje miejsce", organizowanego przez Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie i PLSP w Kościelcu.

 Z radością ogłaszamy, że uczennice nauczycielki rysunku i malarstwa - Pani Agnieszki Sieńkowskiej,  zostały nagrodzone indeksami na studia stacjonarne I stopnia na Wydziele Malarstwa i Rysunku Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu. Martyna Zalewska uzyskała w konkursie pierwsze miejsce, a Aleksandra Ptasińska trzecie. Martynie i Oli oraz Pani Agnieszce serdecznie gratulujemy. Do wystawy również zakwalifikowały się prace Julii Możdżeń, Aleksandry Ptasińskiej i Martyny Zalewskiej.

Martyna Zalewska


Aleksandra Ptasińska


 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się