plastyk kurs

niedziela, 10 października 2021 10:03

Szkolna wystawa prac rysunkowo-malarskich

Napisane przez Paweł Rogalski

Uczennice klasy 2a pod opieką wychowawcy Pawła Rogalskiego, zorganizowały wystawę swoich prac powstałych w pracowni rysunku i malarstwa w ubiegłym roku szkolnym (częściowo również w trakcie zajęć zdalnych).

Na wystawę zostali zaproszeni rodzice 24 września, po pierwszym zebraniu z rodzicami. Z dumą podziwiali prace swoich dzieci, zadawali pytania techniczne jak i bardziej subiektywne dotyczące prac rysunkowo-malarskich. Zebranie w połączeniu z wystawą zakończyło się w przyjemnej atmosferze.

fot. Paweł Rogalski

Fotorelacja z wystawy klasy IIa, przygotowanej dla rodziców pod kierunkiem nauczyciela rysunku i malarstwa p. Pawła Rogalskiego. Wystawę można było zobaczyć podzcas pierwszego zebrania z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022.

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się