plastyk kurs

czwartek, 12 listopada 2020 21:04

Kurs przygotowawczy dla kandydatów do Plastyka XII2020 - V2021.

Napisała

Serdecznie zapraszamy młodzież zainteresowaną podjęciem nauki w Zespole Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie na kurs rysunku, malarstwa oraz rzeźby przygotowujący do praktycznej części egzaminu wstępnego do naszej szkoły.

 

Kurs przygotowawczy skierowany jest do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Ma on na celu przybliżyć kursantom tajniki rysunku, malarstwa oraz rzeźby. Uczestnictwo w kursie pozwoli uczniom rozwijać ich plastyczne zainteresowania a także da szansę przygotowania się do egzaminów wstępnych do naszej szkoły.
Na kurs może zapisać się osoba dopiero rozpoczynająca swoją przygodę ze sztuką jak    i ta bardziej zaawansowana, chcąca doskonalić swoje umiejętności.
Uczestnictwo w kursie jest płatne.

O KURSIE:

Zajęcia będą trwały od grudnia 2020 do maja 2021 roku.

Grupy: od 6 osób
Termin: każdy piątek
W godzinach: 16:00 – 19:00

Udział w zajęciach jest płatny. Koszt 4 spotkań (za 1 miesiąc) wynosi: 80 złotych.
Kurs rozpoczynamy w trybie ONLINE. Uczniom zapisanym na kurs wyślemy listę materiałów plastycznych koniecznych do zakupienia.
Po zniesieniu obostrzeń związanych z epidemią wirusem SARS-CoV-2 będzie miał formę stacjonarną (w budynku szkoły).

 
ZAPISY:
Obowiązują zapisy na kurs: REJESTRACJA ONLINE
Zapisy trwają przez cały rok szkolny, do grupy można dołączyć w dowolnym momencie.
 
ZALETY KURSU:

- zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra nauczycieli Zespołu Szkół Plastycznych       im. Władysława Hasiora w Koszalinie;
- regularna realizacja prac rysunkowych, malarskich oraz rzeźbiarskich;
- bieżące konsultowanie realizowanych prac z prowadzącymi zajęcia;
- praca w małych grupach;
- zindywidualizowane podejście do uczestników kursu;
- zajęcia odbywają się:

* ONLINE - za pomocą platformy Google Meet https://meet.google.com/                    (* stacjonarnie - w obszernych pracowniach dostosowanych do prowadzenia zajęć artystycznych, w których na co dzień pracują nasi uczniowie).

 
PROGRAM ZAJĘĆ:
- podstawy perspektywy oraz geometrii
- studium postaci w różnych technikach rysunkowych
- rysunek oraz malarstwo martwej natury
- zadania z zakresu rzeźby w glinie
 
OPŁATY:
Opłaty należy wnosić na konto bankowe, po potwierdzeniu daty rozpoczęcia zajęć :
na konto Stowarzyszenia PICTOR
61 1610 1162 7100 5731 2000 0001
tytuł przelewu: Kurs przygotowawczy, imię, nazwisko/miesiąc/rok

 

Więcej informacji pod telefonem:

Informacja tel. 94 342 59 57  w godzinach 08:00 – 15:00
Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


Zaloguj się