Zaloguj się

sobota, 24 października 2020 14:29

ORGANIZACJA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH od 26 października do 30 listopada 2020r.

Napisała

ORGANIZACJA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Od 26 października 2020 r. (poniedziałek) do 30 listopada 2020 r. (poniedziałek), w zajęciach ogólnokształcących i artystycznych uczniowie uczestniczą TYLKO online,  Z NASTĘPUJĄCYMI WYJĄTKAMI:

Wyjątek 1.

Klasy dyplomowe (IVA, IVB, VIG) uczestniczą w zajęciach SPECJALIZACJI STACJONARNIE (w pracowniach), a w uzasadnionych przypadkach (np. kwarantanny, choroby) także online. Nauczyciel w czasie specjalizacji jest w szkolnej pracowni.  Sprawdzana jest obecność uczniów na zajęciach zarówno stacjonarnie, jak i online. Zajęcia odbywają się zgodnie z dotychczasowym planem. Pozostałe zajęcia w tym dniu odbywają się online, a uczniowie do uczestnictwa w nich mogą skorzystać z komputera w wolnej sali lekcyjnej. 

np. klasa IVA, w czwartek:

uczniowie przychodzą na 8.25

2 - 7 lekcja – SPECJALIZACJA (w pracowniach)

8 lekcja –  przyroda/HiS – online (uczniowie w sali lekcyjnej)

9  lekcja – historia  sztuki – online (uczniowie w sali lekcyjnej)

Wyjątek 2.

Klasy pierwsze(IA, IB, IC) w ciągu najbliższych dwóch tygodni (26.10.2020 – 6.11.2020) będą mieć zajęcia ze specjalizacji tylko JEDEN raz: w piątek, 6 listopada. Będzie to 6 godzin specjalizacji prowadzonych STACJONARNIE, w szkolnych pracowniach (wyjątkowo młodzież chora lub na kwarantannie uczestniczy online). Nauczyciel w czasie specjalizacji będzie w szkolnej pracowni. Proszę, by uczniowie klas pierwszych zaplanowali na ten dzień przyjazd do szkoły. Żadnych innych lekcji w tym dniu nie będzie. Ta obecność jest ważna, ponieważ pomoże uczniom w ostatecznym wyborze specjalizacji.

Wyjątek 3

Uczniowie mogą uczestniczyć w danych zajęciach artystycznych STACJONARNIE, jeśli nauczyciel tego przedmiotu prowadzi lekcje online Z PRACOWNI SZKOLNEJ (czyli jest w pracowni) i jeśli wyrazi zgodę na obecność uczniów w klasie. Proszę kontaktować się w tej kwestii bezpośrednio z nauczycielami przedmiotów artystycznych, albo poprosić o informację wychowawców.

Komunikat  Rządu:

"W dniach nauki szkolnej, w godzinach 8:00-16:00 obowiązek przemieszczania się dzieci do 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy i dni wolne od nauki"

 

WAŻNE:

1. Każdy nauczyciel naszej szkoły indywidualnie decyduje czy prowadzi zajęcia online ze szkoły czy ze swojego domu (oprócz wyjątku 1 i 2).

2. W czasie zajęć pozalekcyjnych (kół) nauczyciele zaproponują uczniom ciekawe zajęcia online (wykłady, prezentacje, dyskusje, warsztaty itp.). W LIBRUSIE pojawi się lista kół zainteresowań z propozycjami tematycznymi i linkami umożliwiającymi uczestnictwo. Zachęcam do sprawdzania i udziału..

3. Biblioteka szkolna dostępna jest dla uczniów w środy i czwartki, w godzinach 8.00 - 15.00.

4. Panie pedagog są dla uczniów dostępne pod numerami telefonów podanymi na liście kodów do zajęć online.

5. Internat szkoły muzycznej od 26.10.2020r. do 6.11.2020 r. jest zamknięty. 

 

W razie pytań proszę kontaktować się z wychowawcami klas lub dyrekcją szkoły.

Jak wziąć udział w zajęciach online:
1. Zaloguj się na google.com na swojego szkolnego maila z domeny plastyk.webd.pl
2. W prawym górnym rogu (w kafelkach) wybierz MEET
3. W pole "Wpisz kod lub link" wklej kod podany przez nauczyciela zajęć do jakich chcesz dołączyć.
4. Lista aktywnych kodów znajduje się tutaj: LISTA KODÓW NA ZAJĘCIA ONLINE
5. Dołącz do spotkania :)

 

Ogłoszenia bieżące

III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

kurs przygotowawczy1
strzalka Funkcjonowanie szkoły w czasie epidemii COVID-19

strzalka mLegitymacja
Miło nam poinformować że nasza szkoła podpisała porozumienie z Ministerstwem Cyfryzacji. Tym samym możemy naszym uczniom wydać dokument elektroniczny – mLegitymacja. Warunkiem jej wydania jest posiadanie legitymacji papierowej. Dokument elektroniczny – mLegitymacja szkolna ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej
CZYTAJ WIĘCEJ

Kreator zdjęć do mLegitymacji otwórz

  

 

 

Podstawy projektowania

Snycerstwo

Pracownia rzeźby

Ceramika artystyczna

Rysunek i malarstwo

Tkanina artystyczna

Projektowanie graficzne

Fotografia


Tagi: Zespół Szkół Plastycznych w Koszalinie, szkoła plastyczna, Koszalin, gimnazja w Koszalinie, plastyk, uczniowie plastyka, biennale, lp, ossp, zsp, Władysław Hasior, gimnazjum plastyczne, przegląd szkół plastycznych, liceum ogólnokształcące, gimnazjum, szkoły w Koszalinie, egzaminy do plastyka, liceum plastyczne w Koszalinie, konkursy plastyczne, matura, rysunek, malarstwo, rzeźba, ceramika, reklama wizualna, snycerstwo, tkanina artystyczna, fotografia, liternictwo, projektowanie, historia sztuki, plastyk koszalin, wyprzedarz prac, artysta plastyk, dyplomy, przeglad rysunku malarstwa rzeźby


kbp 

koszalinski grafik kultury